Bayiler toplantısı

2017 YILI MUNZUR SU BAYİLER TOPLANTISI 22-24 ARALIK TARİHLERİNDE TUNCELİ DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

 
2017 YILI FAALİYETLERİMİZİN DEĞERLENDİRİLMESİ VE GELECEK HEDEFLERİMİZİN BELİRLENMESİ VE GERÇEKLEŞTİRİLMESİ KONULARI TOPLANTIDA ETRAFLICA GÖRÜŞÜLMÜŞ , TARTIŞILMIŞ VE FAYDALI SONUÇLAR ELDE EDİLMİŞTİR.
 
TOPLANTIYA KATILAN BAYİLERİMİZE PLAKETLERİ SUNULMUŞ VE AYRICA YAPILAN DEĞERLENDİRME SONUCUNDA BAŞARILI GÖRÜLEN BAYİLERİMİZE DE ÖDÜLLERİ VERİLMİŞTİR.
 
TOPLANTININ SON GÜNÜNDE BAYİLERİMİZ İLE BİRLİKTE FABRİKA ZİYARETİ YAPILMIŞ,ÜRETİM ALTYAPIMIZIN MODERNİZE EDİLMESİ VE KAPASİTENİN ARTTIRILMASI BAĞLAMINDA YAPILAN YATIRIMLAR YERİNDE GÖRÜLMÜŞTÜR.
 
MUNZUR SU CAMİASI OLARAK, TÜKETİCİLERİN HER ZAMAN VE HER YERDE MUNZUR SUYUNA ERİŞİMİNİ SAĞLAYACAK YAPILANMA VE ORGANİZASYONUN MUTLAKA GERÇEKLEŞTİRECEĞİMİZE OLAN İNANCIMIZLA TOPLANTIYA KATILAN BAYİLERİMİZE TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ.
 
MUNZUR SU YÖNETİM KURULU
 
 

Munzur Su dünya gazetesinde

Yönetim kurulu kararı

Değerli Ortağımız;

 

1. Hatırlayacağınız üzere Temmuz ayı içerisinde yapılan Genel Kurulumuzda yatırımlarımıza ilişkin sizlere detaylı bilgiler sunulmuştu. Bu bağlamda 19 lt ve 15 lt hattın kurulumu tamamlanmış olup bazı aksamalarla birlikte 0,5 lt hattın kurulumu ise devam etmekte ve Aralık ayı içerisinde kurulumun tamamlanması beklenmektedir.     

 

2. Aynı Genel Kurulda şirketimiz sermayesinin artırılması kararı onaylanmış ve sonrasında ortaklarımızca artırılan sermayenin ¼’ ü ödenmiş ve sermaye artışı tescil ettirilerek Ticaret sicil gazetesinde yayımlanmıştır. Artırılan sermayenin kalan ¾’ ünün ise ödeme tarihlerine ilişkin Yönetim Kurulu kararı ekte bilgilerinize sunulmuştur.

 

3. Yatırımlarımızla ilgili sürecin göz önünde bulundurularak belirlenen ödeme tarihlerini beklemeden ödemelerin yapılması konusunda siz değerli ortaklarımızın gerekli duyarlılığı göstereceği inancıyla saygılar sunarız

     

Munzur Su Yönetim Kurulu    

 

Yasal Duyurular

yasal duyurular bu başlık altında yayınlanacaktır